GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 5784558
nr 578 4558
Figurin
Meissen, Flicka med blomsterkorg, höjd: 13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 20 april 2009
kl 17:10:13
800 kr
1.400 kr
900 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.800 kr